Zastanawiacie się, jakie jest poparcie dla partii politycznych wśród tych najbardziej wymagających wyborców, czyli internautów? Chcielibyśmy zbadać jak rozkłada się poparcie dla partii politycznych wśród internautów. Zapraszamy Was do głosowania i udostępniania tej internetowej sondy dalej!

Ostatnie sondaże prezentowane w mediach pokazują jasno, że Prawo i Sprawiedliwość może pochwalić się nadal wysokim poparciem głosującego społeczeństwa. Wielu zastanawia się czy stoi za tym autentyczne poparcie dla rządów Zjednoczonej Prawicy, czy może jest to efekt bardzo dużego wzrostu świadczeń socjalnych jakie rząd przekazał Polakom. Nie da się ukryć, że partia Jarosława Kaczyńskiego udzieliła wiele wsparcia dla rodziny w postaci programów 500+, mieszkanie+, obniżenia wieku emerytalnego jak i innych działań prospołecznych. W związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi rząd Zjednoczonej prawicy przedstawił kolejne obietnice.

Na jaką partię oddałbyś głos?

View Results

Loading ... Loading ...

Z drugiej strony wskazuje się na nieudolność opozycji, brak jej energicznych przywódców oraz rozdrobnienie partii opozycyjnych. Zmiany w Nowoczesnej spowodowały problemy tej partii z zaufaniem wyborców. Według wcześniejszych sondaży skorzystał na tym SLD. Nie wiadomo jak dalej potoczą się losy Ryszarda Petru i jego udziału w polityce.

CZEKAMY NA WASZE KOMENTARZE!

Categories: Bez kategorii