fot. screen tvp

Hucznie zapowiadana produkcja Telewizji Polskiej o polskich władcach zadebiutowała wraz z początkiem 2018 roku na ekranach naszych telewizorów. Nie jest tajemnicą , że władzom telewizji publicznej marzyła się produkcja na miarę tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie, który odniósł międzynarodowy sukces.

Serial wzbudził wielkie nadzieje Polaków. Pierwsze zdjęcia z przygotowywanego serialu stały się jednak obiektem kpin i żartów. Nie da się ukryć, że wygląd przygotowanych aktorów nie prezentował wysokiego poziomu. Obecnie wraz z premierą serialu i kilku dniach emisji, wiele osób wyrobiło sobie własne zdanie o serialu. Według danych informujących o wysokości oglądalności, pierwszy odcinek obejrzało około 4 milionów widzów, co jest dość dobrym wynikiem. Zagadką jest, czy serial dłużej utrzyma się na takim poziomie oglądalności. Wśród widzów jest wielu krytyków, którzy zauważają fatalną grę aktorską i niedopasowanie niektórych aktorów do granych ról.

Jak Ty oceniasz nowy serial "Korona królów"?

View Results

Loading ... Loading ...

Jak oceniacie nowy serial? Czekamy na wasze komentarze i opinie. Piszcie poniżej co wam się najbardziej podoba, a co było najgorszego w pierwszych odcinkach. Którzy aktorzy najlepiej prezentują swoje postaci?

Categories: Bez kategorii