Lech Wałęsa nie ukrywa swojej niechęci do Jarosława Kaczyńskiego. Dawni bardzo bliscy współpracownicy to dzisiaj z pewnością zaciekli wrogowie. Niewielu pamięta już, że kiedy lider Solidarności został prezydentem Polski to od 1990 do 1991 funkcję szefa Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy sprawował nie kto inny jak Jarosław Kaczyński. W 1991 roku po konflikcie Kaczyński odszedł, założył własną partię i do dzisiaj obaj Panowie się nie znoszą.

Sprawa osiągnęła bardzo poważny poziom. Wałęsa już otwarcie wypowiada się o Kaczyńskim w najgorszych słowach. Byłego prezydenta i lidera Solidarności bardzo denerwuje zarzucanie mu agenturalnej przeszłości. Jarosław Kaczyński w swoich wypowiedziach podejrzenia o to, że Wałęsa w latach 70-tych był zarejestrowany jako Tajny Współpracownik SB o pseudonimie „Bolek” uważa za pewność i jest o tym przekonany. Wałęsa jest aktywny w internecie. Po posiadaniu konta w serwisie wykop.pl korzysta obecnie z facebooka i twittera.

Co szokuje, była głowa państwa polskiego nagminnie popełnia tam błędy stylistyczne i ortograficzne. Charakterystyczne we wpisach byłego prezydenta jest stawianie przerw przed przecinkiem. Wałęsa w mało elegancki sposób i dość prostolinijny obraża swoich przeciwników. Tym razem z okazji Nowego Roku znów postanowił zaatakować Jarosława Kaczyńskiego co wyraźnie sprawia mu przyjemność. Sami zobaczcie co zawiera najnowszy wpis Lecha Wałęsy.

Zobacz filmik, który udostępnił na swoim oficjalnym profilu były prezydent:

Categories: Bez kategorii