fot. wlasne

Telewizje mają to do siebie, że politycy lubią korzystać z tego instrumentu przekazu. W Polsce telewizja publiczna utrzymała po upadku komunizmu wysoką oglądalność i jest jedną z trzech największych telewizji w kraju. Przez lata gdy zmieniały się rządy zmieniali się też prezesi telewizji,dziennikarze oraz publicyści.

Obecne zmiany, które nastały wraz z prezesurą Jacka Kurskiego oburzyły tzw. salon lub mainstream. Znani dziennikarze, celebryci, aktorzy i inni temu podobni okazują na wszelkie sposoby niechęć do telewizji i wytykają jej nachalną propagandę. Warto dodać, że nachalną propagandę zarzucali telewizji TVN i Gazecie Wyborczej zwolennicy obecnej rządzącej partii. Najrozsądniej oczywiście oglądać obie telewizje i wysnuć własne zdanie. Jeśli tak robicie to jest to bardzo dobra wiadomość. W takim razie jak oceniacie Wiadomości TVP po odejściu dziennikarzy jak np. Piotra Kraśko czy Beaty Tadli?

Jak oceniasz poziom "WIADOMOŚCI TVP"?

View Results

Loading ... Loading ...

Trzeba uczciwie przyznać, że w czasie rządów PO-PSL krytykę państwowych mediów można było dostrzec jedynie na niszowych portalach internetowych lub na ulicach. Główną falę ta krytyka osiągnęła przed wyborami prezydenckimi 2015 roku, gdy internauci masowo pokazywali jak telewizyjni dziennikarze kpili z niektórych kandydatów i faworyzowali lub usprawiedliwiali tych związanych z władzą.

Categories: Bez kategorii